!177!Povíš mi,jak si se dostal/a na můj blog?ZDE!177!
!177!Zajímá něco?Ptej se! ZDE!177!
!177!Pokračuj v příběhu ZDE!177!

Tento blog je dělán pro Mozilla Firefox

3OH!3 ft.Katy Perry-Starstrukk
Muse-Undiclosed Desires


Srpen 2008

KDo je na obrázku 3!UZAVŘENO!

23. srpna 2008 v 20:21
Nápověda:začáteční písmeno křestního jména je L

Evanescence věci

23. srpna 2008 v 19:45 ♥Evanescence♥
No co sem koumu udělala:-(tyhle placky jsem našla na webu evanescence...kdyby je prodávali tady v česku a ne v USA neváhám ahend si je koupim...:-(
Kdybych mohla mít alepson jendu věc:D:D

Výroky Dr.House :-)

21. srpna 2008 v 11:16 ♥Dr.House♥
Všichni lžou
Léčení pacientů je to, co většinu doktorů štve.
Budeme to léčit, když se to zlepší, máme pravdu a když ne, bude to něco jiného.
Důstojně žijem, ne umíráme.
Mezi láskou a nenávistí není tenká čára, ve skutečnosti je mezi nimi velká čínská zeď s ozbrojenými hlídkami na každym metru.
Nesmím o sobě pochybovat.
Vždycky je nějaké vysvětlení, když nezabere tohle, najdeme jiné.
Dělám doktora už léta. Proč musím pořád ujišťovat lidi, že vím, co dělám?
Chceš vědět, jak reagují dvě chemikálie. Zeptáš se jich? Ne, budou lhát až se jim bude od jejich chemické pusinky prášit. Hodíš je do kádinky a zahřeješ.
Kouzelnický trik. Já jsem fanoušek Davida Copperfielda, ale to ohnivé tornádo se zdálo trochu falešné.
Být Ježíš, vyléčím ho stejně snadno, jako proměním vodu ve víno.
Klinická deprese je silně nakažlivá, aspoň já ji velmi snadno chytnu.
Tak dlouho se hledal nádor, dokud pacient nezemřel.
Tak dost. Vytáhněte skalpely a vyřiďte si to jako doktoři...................:D:D:D
Méně čtení, více kina.
Bude se vyprávět, přinesu si popcorn.
Není to rakovina, protože její prdelka je dokonalá.
Tohle by byla moc vhodná doba na úplatek.
Na kolik si ceníte svůj život a já svou práci.
Tohoto muže asi praštili do hlavy o jednou víc, než snesl.
Já sem cvok. Sjíždím se prášky proti bolesti. A ještě želé králíčky v čokoládě
To je náhodička... Taky jsem doktor.
Vždyť jste můj zaměstnanec. Můj poddaný. Moje služka!
Jak jste ho vycvičil? Elektrický obojek? Cukr v kapse?
Nerozbijte si lebku až sebou praštíte.
Vím, že jsi tam! Slyším jak léčíš!
Když má chlap problém s mozkem a přirozením, většinou jedno používá moc a druhé málo....:D:D
Zbožný je člověk, který mluví k Bohu. Opačně je to psychóza.
Postřelení - to je diagnostická nuda.
Vždycky říkám - když být střelenej, tak v nemocnici.
Pošlu sestru, já jsem.... moc hezký na papírování.
Zavolejte mi, až bude stabilizovaný nebo mrtvý.
Njn House.........:D

Dr.House-fotky

20. srpna 2008 v 20:59 ♥Dr.House♥
:-))))))))))
Kliknutím zobrazíte větší formát - Hugh Laurie - seriál Dr. HouseKliknutím zobrazíte větší formát - Jennifer Morrisonová - seriál Dr. House
Kliknutím zobrazíte větší formát - Omar Epps - seriál Dr. House
Mno božíííí XD......................

O postavách

20. srpna 2008 v 20:23 ♥Dr.House♥
Dr. Gregory House je šéfem diagnostického týmu nemocnice v Princeton Plainsboro. Je velice zkušeným lékařem, který často spoléhá na svůj instinkt. Většinou má však také odhad na správnou diagnózu a pacient se úplně vyléčí. Trápí ho obrovské bolesti v noze po svalovém infarktu, a proto musí brát vicodin. Je na něm závislý.
Dr. Allison Cameronová je jedinou ženou v týmu Dr. House. Je to specialistka přes imunologii. Je velmi zásadová a pravdomluvná, což jí často činí pod Houseovým vedením potíže. Zamilovala se do House, ale později také pochopila, že on vždy miloval pouze Stacy.
Dr. Eric Foreman je neurolog. Po Dr. Houseovi nejdůležitější článek týmu. Měl velkou důvěru vedení nemocnice a na pár týdnů dostal místo šéfa diagnostického oddělení. Je to kariérista povznesený nad zájmy ostatních.
Dr. Robert Chase je specialista na intenzivní péči. V týmu ho všichni mají za toho nejméně důležitého a má také nejmenší důvěru. Podrazil totiž Dr. House, když na něj donášel. Díky němu málem House a zbytek týmu vyhodili z nemocnice.
Dr. James Wilson je vedoucí onkologického oddělení nemocnice. Má tu velmi nevděčnou pozici, protože většinou bývá poslem špatných zpráv. Je to velký kamarád Dr. House. Ve vztazích má ale velkou smůlu, se současnou ženou má krize, rozvádí se a čas od času bydlí u House.
Dr. Lisa Cuddyová je šéfkou nemocnice. Je to žena na pravém místě, pro svou nemocnici by udělala první poslední. Když se Houseovi stala příhoda s nohou, byla jeho lékařkou. House si z ní neustále utahuje.
Bývalá přítelkyně Dr. House. V seriálu se objevila na konci 1. série, kdy se stala právničkou nemocnice. S Housem opět prožila krátký románek, ale nakonec odešla. Byla to častá oběť Houseových narážek a vtípků.

Amy Lee těhotná?

19. srpna 2008 v 23:05 ♥Evanescence♥
Na netu se hodně spekuluje o tom,zda Amy náhodou nečeká miminko:-)Věk na to má, tak nevim..třeba to může být pravda a nebo taky jen amy přibrala...A taky si myslím, že kdyby to byla pravda, už se o tom píše někde v časopisech tak nevim..necháme se překvapit:-) a co si o tom myslíte vy?

poznej kdo je na obrázku3

19. srpna 2008 v 20:06
1.Kdo jsem
2.Co budeš chtít na diplom

Evanescence CD

18. srpna 2008 v 20:28 ♥Evanescence♥
The Open Door
Fallen
Origin
Anywhere but home
tady jsou Evanescence CD pěkně pohromadě:-)

Top 20 nejexotičtějších hlasů roku 2008

18. srpna 2008 v 14:37 ♥Evanescence♥
Magazín Billboard vyhlásil anketu o Top 20 nejexotičtějších hlasů roku 2008
01-Ashley Tisdale
02-Amy Winehouse
03-Amy Lee
04-Tarja Turunen
05-Savannah Outen
06-JoJo
07-Ne-Yo
08-Mariah Carey
09-Kelly Clarkson
10-Hilary Duff
11-Nelly Furtado
12-Michael Jackson
13-Leona Lewis
14-Cyndi Lauper
15-Jordin Sparks
16-Shakira
17-Christina Aguilera
18-Justin Timberlake
19-Boa Kwon
20-Rihanna
Sice nevim co je na Ashley tak exotickýho no ale už je to tak...amy se umístila na krásném 3 místě:-) gratuluju:-)

Evanescence live-fotky

18. srpna 2008 v 13:21 ♥Evanescence♥
xD
supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

kdo je na obrázku 2

17. srpna 2008 v 23:15
Tak kdopak jsem?:-)......

Soutěž o nej colorku

17. srpna 2008 v 13:16
Připravila jsem pro vás soutěž o nejlepší colorku:-)
Colorky posílejte na e-mail:michelangelka@seznam.cz spolu s věkem,jménem, toho co kdyby jste vyhráli chete na diplomek a případně blog který máte:-) hodně štěstí přeje MÍŠA....
toto je colorka kterou budete colorizovat:-)

poznej, kdo je na obrázku!UZAVŘENO

15. srpna 2008 v 22:31
Mám tu pro vás mojí první bleskovku...snad bude lehká:-)


o NCIS

15. srpna 2008 v 16:21 ♥NCIS♥
Seriál Navy NCIS vypráví o každodenní práci týmu speciálních agentů, který musí vyřešit jakýkoliv zločin týkající se zaměstnanců vojenských námořních sil. A to i bez ohledu na jejich hodnost a postavení.

Seriál vznikl díky obrovské úspěšnosti JAG, svého předchůdce ze stejného prostředí. Začal se natáčet jako jeho volné pokračování na objednávku televize CBS. Tým NCIS (Námořní kriminální vyšetřovací služba) vede nadaný speciální agent vyšetřovatel Leroy Jethro Gibbs (Mark Hormon), který operuje se svými kolegy mimo jakýkoli armádní řetězec velení. Jeho úkolem je objasňování všech zločinů od vražd přes špionáž až po včasné odhalování plánů teroristů.

Hvězdou mezi podřízenými je bezesporu zvláštní agent Anthony DiNozzo (Michael Weatherly), který dřív pracoval jako detektiv oddělení vražd. Má skvělý instinkt a perfektní schopnosti pro práci na ulici. K ruce má sexy agentku Kate Todd (Sasha Alexander), jež mu svými půvaby pořádně zamotala hlavu, a odbornici na forenzní metody vyšetřování Abby Sciuto (Pauley Perrette), která svým stylem vystupování a oblékání spíš připomíná dámu z lepší společnosti. Nováčkem týmu je zvláštní agent Timothy McGee (Sean Murray), počítačový génius, který musí pod Gibbsovým vedením prokázat své schopnosti. Agenti se však neobejdou ani bez nepostradatelného doktora "Duckyho" Mallarda (David McCallum), který všechno ví a všechno viděl.
Abby:-)nudí se:-)
Gibs
Bohužel takhle Kate skončila:-(((((
Ziva
McGee
Tony nahoře Ducky

KoRn-videa

15. srpna 2008 v 15:58
Evolution♥
Thoughtless♥
Hold On
Alone I Break
Vim že nejsou všechny, ale tyhle jsou myslim ty nejlíbivější:-)

KoRn-životopis

15. srpna 2008 v 15:52
Korn (KoЯn) je nu metalová hudební skupina z kalifornského Bakersfieldu. Hrají nu metal, který je směsí metalu a rapu, hrají podobnou hudbu jako Limp Bizkit (kteří byli skupinou Korn objeveni), Staind a Incubus. Od roku 1994, kdy byl vydán debut se stejným názvem jako kapela-Korn, prodali více než 25 milionů desek po celém světě, z toho 16 milionů v USA, kde jsou nejlíp prodávaná metalová skupina za posledních 12 let.

Na jaře roku 2005 po více než desetiletém působení skupinu opustil kytarista Brian "Head" Welch, stalo se tomu kvůli náboženství. Brianovi například vadilo, že v klipu znázorňuje hyenu okukující striptérky v baru. 30.srpna 2005 byl první koncert kapely Korn v České republice, který se uskutečnil v pražské T-mobile Aréně za účasti více než 16 000 diváků.

Vznik kapely:
Americká formace Korn vznikla na počátku roku 1993 v kalifornském městečku Bakersfield z předešlé formace Lapd, k jejímž čtyřem členům byl ze souboru Sex Art zlákán Jonathan Davis, slyšící na přezdívky HIV nebo Faget. Za mikrofon se tedy postavil dudák Jonathan, do 5i bachratých strun bušil svým perkusivním stylem Fieldy, 7i-strunné, často velmi podladěné kytary trestali Head a Munky, zatímco do bicích bušil, tenkrát ještě náctiletý David Silveria. Kapela se pojmenovala Korn, tedy kukuřice s hrubkou na začátku, kdy místo písmenka "C" zvolila "K" a také s dětskou chybou se stranově převráceným "R".

Tento název byl inspirován hodně oplzlým homosexuálním příběhem o sračce, co po orgasmu jednoho vypadala na jazyku druhého jako kousky kukuřice (záznam z interview). Provokující kvintet se vydal na koncertní štaci po níž se ze zapadákova přemístil do Los Angeles. V roce 1994 tato pětičlenná sebranka vyrukovala s eponymním debutovým bezejmenným albem, naditým pořádnou porcí mixu rapu, hardcoru, hip-hopu, industriálu, funku a metalu. Jonathan ve svých velice osobních autobiografických textech s nevídanou emotivností obnažoval své "zfuckované" dětství a také permanentní traumata, jež ho doprovázela od dob co přijal místo asistenta coronera v Kern County, kde na pitevním stole vídával desítky obětí různých nehod a také násilnických činů. Hudebně posluchače, kromě jeho neumělého a o to více prožitého vokálu a mrmlání, šokoval především ultrahutný kytarový zvuk s hluboce naladěnými sedmistrunnými kytarami a "kopákovitou" basou.

Po rozsáhlém US turné přišla pětice flustrovaných disharmonických hudebníků v roce 1996 se svým druhým, ještě obludnějším psychopatickým albem "Life is Peachy", jež na jedné straně překvapivě nepostrádalo humorné ingredience v předělávce "Lowrider" a na straně druhé, bylo po okraj naplněno totální žumpou, například v kreativně nazvaném titulu "K@#´%!".

Po tradičně obsáhlé šňůře, Korn v roce 1998 vyvrhli fošnu "Follow The Leader", jež debutovala na prvním místě prodejní hitparády Billboard Top 200. Korn zaujali především svoji schopnosti vyjádřit naprosté znechucení nad stavem amerického národa. Na této studiovce se ve skladbě "Children of the Korn" podílel raper Ice Cube a v songu "All in the Family" zase hostoval rapující Fred Durst z nu-metalového hybridu Limp Bizkit. O tom, že členové skupiny nejsou necitlivými hovady svědčí na desce zařazená skladba "Justin", jež vznikla poté co Korn vyplnili na popud nadace Make a Wish přání čtrnáctiletého, posledním stádiem rakoviny trpícího fanouška, aby s ním jeho oblíbenci strávili několik minut. Korn nakonec nevyléčitelně nemocného klučinu potěšili svoji několikadenní přítomností. Deska se dobře prodávala i díky dvojici solidně přijatých singlů, písně "Got the Life" a skladbě "Freak on a Leash", jež byla při transformaci do videoklipu částečně obdařena zdařilou kreslenou animaci.

Již po roce se pětice výtečníků z uťáplého zapadákova přihlásila se svým dalším velmi kvalitním albem "Issues". Deska, jejíž obal vznikl podle návrhu vítěze soutěže vyhlášené hudební televizi MTV, rovněž ihned kralovala na špici Billboardu a o nějaký čásek později získala čtyřnásobnou platinu. K nejlépe přijatým titulům z tohoto elpíčka patřil bezesporu singl "Falling Away from Me".

Tři roky nato, poté co se členové "Kukuřice" alespoň z části vypořádali se svými osobními problémy natočili v rozličných studiích své nejdražší "čtyřmilionovo-dolarové" album "Untouchables". Masivní hradba, často o oktávu níže podladěných kytar byla na tomto poměrně hodně melodickém albu doplněna spoustou syntetických zvuků. Tvrdý a úsečný funkový projev basovky byl pro tentokrát nahrazen katastrofickým valivým duněním, jež bylo ještě více umocněno zvukem neuvěřitelně zhutnělých bicích. Zpěv Jonathana Davise prozradil, že se v uplynulých letech nevěnoval jen chlastu, ale také hlasové průpravě. Nová deska kvintetu Korn jednoznačně zařadila tuto kalifornskou formaci k nejenergetičtějším skupinám současnosti.

21. listopadu 2003 skupina Korn vydala nové album "Take A Look In the Mirror", jež bylo ohlášeno singlem "Right Now". Frontman Jonathan Davis změnil v posledních letech životní styl, což se logicky odrazilo na posledních dvou albech. Ten tam je jeho uřvaný a uječený projev vtisknutý do alb "Life is Peachy" a "Follow the Leader". Davis se stále zdokonaluje ve zpěvu a na poslední desce si k mikrofonu přizval rappera Nase.

23. července 2004 se Amíci vydali v rámci třetího ročníku putovního turné "Project Revolution Tour" v Cincinnati v Ohiu na dvaatřicetizastávkové turné po Spojených státech. Spolu s 'kukuřicí' se představily i kapely Linkin Park, Snoop Dogg či Helmet. Mezi tím vydávájí k 10. výročí vzniku kapely, album "Greatest Hits Vol. 1", které ssebou přináší dva cover songy: Another Brick In The Wall od Pink Floyd a Word Up od hvězd 80ých let - skupiny Cameo.

22. února 2005, kdy jsou Korn zavření ve studiu a pilně pracují na psaní své desky, opouští znenadání tento věhlasný kvintet, kytarista Brian HEAD Welch, aby zasvětil svůj život Bohu...

Tato 4-člená osádka ještě dokončila album "See You On The Other Side", které se dostalo na prodejní pulty na podzim roku 2005 a vyrazila na rozsáhlé Evropské turné, při kterém poprvé zavítala do České republiky. (Toto vyvrcholení každého Korn fanouška se uskutečnilo 30. srpna 2005 v pražské T-mobile aréně kde koncert sledovalo kolem 10 000 diváků).

Roku 2007 Korn vydali MTV Unplugged album, kde hostovali The Cure a Amy Lee z Evanescence. Brzo má vyjít nové studiové album, které ještě nedostalo název, ale kapela již do světa vypustila songy I will protect you a Evolution. Munky zmínil jeho nejoblíbenější songy z 8mého alba - "Evolution", "Starting Over, "I Will Protect You" a "Kiss".

Za svoji kariéru kapela Korn prodala celosvětově přes 25 milionů zvukových nosičů.

životopis 30stm

15. srpna 2008 v 15:45 ♥30 Second to Mars♥
Kapela vznikla v roce 1998 díky Jaredu Letovi (zpěv, kytara) a jeho bratrovi Shannonovi (bubny) v jižní Californii. Později se k nim připojil Matt Wachter (basa). Nakonec kapelu doplnil Tomo Milicevic.

Jejich 1. album 30 seconds to mars bylo produkováno Bobem Erzinem (Pink floyd, KISS), vydali ho v roce 2002, mělo dobrou kritiku, ale prodalo se ho jenom kolem 100 000kusů.

2. album A beatifil lie- na něj kapela vynaložila hodně úsilí, procestovala 4 jiné kontinenty, zahrnující 5 různých zemí, kvůli perfektnímu zvuku, a zároveň dovolovala Jaredovi jeho filmovou kariéru. Album bylo vydáno v roce 2005 (30 srpen) produkoval ho Josh Abraham (pracoval například s Velvet nebo Linkin Park).Protože A beatiful lie bylo vyzrazeno 5 měsíců před vydáním, kapela se rozhodla přidat 2 bonusové songy - "battle of one" a "hunter".

Matt 1.3. tohoto roku(2008) odešel z kapely. Jeho poslední vystoupení bylo na Taste Of Chaos tour v El Paso.

30stm videa

15. srpna 2008 v 15:40 ♥30 Second to Mars♥
♥The kill ♥
♥I´ll Attact♥
♥From yesterday♥
♥A Beautiful lie♥
♥♥♥♥♥
♥♥♥♥
♥♥♥
♥♥


30 sesond to mars-obrázky

15. srpna 2008 v 15:20 ♥30 Second to Mars♥
Tak tad yjsou náký obrázky 30stm:-)no spíš jareda:D:D
no neni užasnej?:-)
90.gif image by Salisko !811!!969!2m2esdl.gif image by Lowinkai_0716.gif image by Lowinka!616!!968!!617!

!1107!!931!!1321!!965!!1120!!706!!1091!!1190!!1114!!1199!!1369!!1378!!906!!2!!1360!!465!!1003!!521!!827!!1274!!1189!!735!!768!!924!!723!!876!!811!!1273!!1194!!984!!637!!1424!!1183!!1358!!885!!888!!721!!1333!!177!!1357!!1070!!1301!!1073!!20!!764!!1271!!1387!!1187!!446!!1359!!1115!!1124!!1073!!933!!177!
!639!!1277!!1233!!739!!694!!550!!811!!1085!!54!!616!!499!!638!!11!!1421!!965!!1018!!706!!1421!!616!!967!!1026!!1252!!968!!923!!1354!!1362!!486!!894!!877!
!897!!1372!!31!!1249!!1343!!1262!
!984!!1337!!1281!!984!!601!!1273!!1194!!1289!!1237!!1289!!1275!


*bb007*bb002*bb003*bb004*bb005*bb006*bb001
black smileys 1 -black smileys 2- black smileys 3- black smileys 4- black smileys 5- black smileys 6- black smileys 7 -black smileys 8- black smileys 9-
black smileys 10- black smileys 11 -black smileys 12 -black smileys 13 -black smileys 14 -black smileys 15 -black smileys 16 -black smileys 17 -black smileys 18 -black smileys 19-
black smileys 20 -black smileys 21- black smileys 22 -black smileys 23- black smileys 24 -black smileys 25 -black smileys 26- black smileys 27 -black smileys 28
http://i44.tinypic.com/2w3nymv.jpg